Hakkımızda

Alanında Uzmanlaşmış 90+ Dilde Tercümanlık

“O” Tercüme Yeminli Tercüme Bürosu olarak 20 yıldır uzman tercümanlarımızla ümraniyede çeviri hizmet vermekteyiz.

Alanında eğitimli ve deneyimli uzman Kadromuzla O Tercüme büorsu 90+ fazla dille Dünyanın tüm resmi yazılı ve sözlü dillerinde hizmet sunmaktadır.

Hızlı ve güvenilir tercüme, çeviri hizmeti almak isteyen kurum ve kişilerin gönül rahatlığı ile başvurduğu bir kuruluş olmakla beraber 24 saat tercüme hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi kendimize esas alıyoruz. Müşterilerimize kaliteli, doğru ve kullanılabilir hizmetler sunuyoruz. “O” Tercüme Bürosu olarak Önceliğimiz iş Kalitesi ve Müşteri memnuniyetidir.

Çevirileriniz Alanlarına göre ayrılıp işin uzmanı tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Belge ve Sözleşmelerinizin hitap edeceği ülke için anlaşılır ve yerel bir dille anlatımı sağlanmaktadır.

Amacımız bir kere gelen müşteri yerine bize tercüme işlemi olduğunda sürekli gelecek ve dostlarına tavsiye edecek güler yüzlü müşterilere sahip olmaktır.

O Tercüme Her Zaman Müşteri Menuniyeti Odaklı Çalışmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

İngilizce Tercüme100%
Rusça Tercüme99%
Fıransızca Tercüme100%
Almanca100%
Ermenice Tercüme100%
Arapça Tercüme100%

Neden "O" Tercüme ?

20 Yıllık Tercüme Deneyimi

“O” Tercüme Bürosu, kurulduğundan bu yana tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti sunar.

Hızlı Tercüme

24 Saat Tercüme Hizmeti

Tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların 24 saat tercüme hizmeti alabileceği bir çözüm merkezidir.

ISO 9001

Sertifika

Trcüme Bürosu ISO 9001 kalite standartlarını uygulamakta ve sadece deneyimli, profesyonel yeminli tercümanlarla çalışmaktadır. 

Hangi Hizmetleri Sağlıyoruz ?
Süreç Nasıl İşliyor ?
Fiyatlar Nasıl Belirleniyor ?
Nasıl Teslim Alabilirim ?

Sözlü Tercüme, Yazılı Tercüme, Simultane Tercüme, Ardıl Tercüme, Nikah Tercümanlığı, Toplantı Tercümanlığı, Resmi Belge Tercüme, Yeminli Tercüme, Noter Tastikli Tercüme, Apostil Tastikli Tercüme

Tercüme servislerimiz mümkün olduğu kadar hızlı gerçekleştirilmektedir. İşinizi teslim etmeden önce teslim süresini belirleyebilir, isterseniz acil tercüme hizmeti alarak en hızlı çeviri sürecine dahil olabilirsiniz.

Fiyatların belirlenmesinde birçok etken mevcut. Öncelikle 1000 karakter başı fiyatlandırma yapılmaktadır. Hangi dilde hizmet istediğinize göre fiyatlar değişmektedir. Aynı zamanda bir an önce teslim almak istiyorsanız hızda fiyatlara etki etmekte ve acil tercümeye girmektedir. Terminolojiye göre de fiyatlandırma yapılmaktadır.

 

Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz şekilde sizlere dosyanızı ulaştırabiliriz. İster kargo yoluyla veya uçak kargo ile hızlı teslimat. İsterseniz. Mail ve fax yoluyla. İsterseniz elden alabilir hatta büromuza gelip alabilirsiniz. Özel kurye yoluyla da teslim almanız mümkün.

%100 Müşteri Memnuniyeti

O Tercüme, Ümraniye’ de Tercümanlık hizmeti veren bir firmadır ve %100 müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önde gelir.

Call Now ButtonHemen Ara