Bu Sayfayı Değerlendirin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Ümraniye Tercüme Bürosu

Ümraniye Tercüme Bürosu olarak sizlere en üst kalite hizmet veriyoruz.

Ümraniye tercüme bürosu federasyon üyesi ve  yeminli tercümanlarla çalışan tercüme bürosu olarak müşterilerimizin taleplerine en iyi çeviri çözümlerini üreterek lider olmayı başardık. Tarafımıza ulaşan tüm belgeleri uzman tercüman kadromuzla detaylı bir şekilde inceleyerek işleme alıyoruz. Bizim için her müşteri kıymetlidir felsefesiyle hareket ederek beklentilere uygun yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz.

ÜMRANİYE TERCÜME BÜROSU

Ümraniye tercüme bürosu olarak tüm dünya dillerinde çeviri yapıyor ve çevirileriniz için gerekli onayları alarak size ulaştırıyoruz. Uygun fiyata kaliteli çeviri hizmeti sunarak müşteri sayısını günden güne arttırmayı başardık. Bu sayede Ümraniye’nin tercih edilir tercüme bürosu olduk. Üstün kalitede hızlı çeviriler üreterek müşterilerimizin beklentisini karşılamayı başardık.

NOTER TASDİKLİ TERCÜME HİZMETİ ÜMRANİYE

Ümraniye’deki çeviri büromuzda hem yeminli tercüman onaylı tercümeler hem de noter tasdikli tercümeler yapmaktayız. Resmi makamlara sunacağınız çevirileri size teslim etmeden önce bağlı olduğumuz notere tasdik ettiriyoruz. Böylece noter tasdikli çevirinizi dilediğiniz resmi kuruma noter onaylı olarak sunabiliyorsunuz. Noter tasdikli tercüme hizmeti Ümraniye bölgesinin tamamına verilmektedir.

TAPUDA VE NOTERDE TERCÜME ÜMRANİYE

Yazılı tercüme hizmetimiz haricinde birçok dilde sözlü tercüme hizmetimiz de mevcuttur. Noterde ya da tapu dairesinde yapacağınız işlemler için kadromuzdaki yeminli tercümanlardan faydalanabilirsiniz. Yine aynı şekilde iş görüşmeleriniz ve toplantılarınız için de tercüman gönderiyoruz. Her biri deneyimli ve gerçek profesyoneller olan tercümanlarımız sizi yönlendirerek işleminizin en kısa sürede ve taleplerinize uygun olarak gerçekleşmesine katkıda bulunuyor.

ÜMRANİYE’DE YEMİNLİ TERCÜME YAPTIRMAK

Ümraniye ilçesinde çeviri yaptırmak için bizim ofisimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Belgelerinizi ofise getirmeden sadece mail yoluyla ya da Whatsapp hattımıza ulaştırarak çevirtebilirsiniz. Elektronik ortamda ilettiğiniz belgeleri yine elektronik onaylı olarak size geri yolluyoruz. Başta İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça ve Almanca olmak üzere birçok dilde yeminli tercüme yapıyoruz.

TERCÜME HİZMETİ VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Yeminli tercüme büromuz Ümraniye’nin aşağıdaki mahallelerine hizmet veriyor:
Adem Yavuz, Altınşehir, Armağanevler Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dudullu, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Finanskent, Fatih Sultan Mehmet, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yenişehir, Yukarı Dudullu

Ümraniye Yeminli Tercüme Bürosu İletişim Bilgileri:
Tercüme yaptırmak için ya da Ümraniye bölgesinde yeminli tercüman talepleriniz için bizi arayınız: 05415502407

1 Response

Yorumlar

Call Now ButtonHemen Ara